Ubytování

Všechny naše zámecké pokoje mají vysoké stropy a veliká okna, která k zámku patří. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou a vanou. Pokud budete potřebovat, rádi Vám na požádání do vašeho dvoulůžkového pokoje přidáme přistýlku (600 Kč/noc). Vítáme také domácí mazlíčky do všech pokojů (250 Kč/noc).  Všechny pokoje se prodávají včetně snídaně, která je zahrnutá v ceně.

Pokoje jsou také vybaveny pro přípravu čaje. Všechny pokoje jsou umístěny v „piano nobile“ – renesanční pojem na prvním poschodí s výhledem závisejícím na tom, ve kterém křídle zámku je pokoj situován. Našim cílem je uchovat v zámku atmosféru dávných dob, proto pokoje nejsou vybaveny  televizorem.  Pokud Vám to však nedá, můžete se se světem spojit prostřednictvím internetu, každý pokoj je totiž vybaven bezplatným wifi připojením.  Jsme ale přesvědčeni, že budete i tak mile překvapeni, jakou Vám přinese radost trávit čas s vašimi blízkými při různých aktivitách, například jako je procházka parkem, královská hra šachy nebo karetní hry v knihovně. Vše toto je pro hosty i denní návštěvníky zdarma.

Všechny pokoje a celý zámecký areál je bezbariérový. Jelikož je zámecký hotel stará budova, každý pokoj je jiný a má svoji  vlastní atmosféru, ale pro zjednodušení jsme pokoje rozdělili do několika typů podle velikosti a stupně vybavení.  Zveme Vás, abyste si prohlédli pokoje a vybrali ten správný přesně pro Vás.  V případě zájmu si lze pronajmout celý zámek s parkem – máme 17 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky u všech.  Současná pohodlná kapacita je 50 postelí, ale v případě, že vaše skupina je ochotná být flexibilní, ubytovali jsme už v minulosti až 68 osob.

  • Klasické pokoje
    • Klasické pokoje petite
    • Standardní dvojlůžkový pokoj
    • Klasický pokoj se soukromou vířivou vanou
.

Comments are closed.