Reference

 • Dobrý den paní Kunášková,ještě jednou vám musíme poděkovat za vaší perfektní práci na naší červencové svatbě. Byli jsme spokojení opravdu se vším. Kromě nádherného místa musíme pochválit vkusné vybavení zámku, vynikající jídlo a hlavně velmi vstřícný přístup nejen váš, ale všeho personálu. Hlavně díky vám proběhl celý svatební den v naprostém klidu a pohodě a všichni zúčastnění si odvezli úžasné vzpomínky. Opravdu bychom nemohli být spokojenější.

  Rádi bychom vám touto cestou popřáli hodně úspěchů do budoucna. Věříme, že vaše cesta kvality bez jakékoli okázalosti vám zajistí ještě spoustu spokojených novomanželů, svatebčanů i dalších klientů. My se budeme rozhodně rádi vracet.

  Se srdečným pozdravem

  Adéla a Pavel Krejčí

 • Ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat za profesionální a zároveň přátelský přístup veškerého personálu. Jídlo bylo výborné a personál skvělý.S pozdravem novomanželé Cihlářovi
 • Rádi bychom touto cestou poděkovali celému týmu hostačovského zámku za perfektně připravenou svatbu. Jídlo bylo vynikající, personál, který se o nás staral byl skvělý a celková atmosféra, která na zámku byla, v nás všech zanechala krásnou vzpomínku na nezapomnenutelný den. Jsme moc rádi, že jsme vybrali právě váš zámek a kdybychom si měli vybírat znovu, neměnily bychom. Ještě jednou velké díky za to, jak skvěle odvádíte svou práci.
  Manželé Klugovi
  Hodnocení od 1 do 10 ……určitě 10 :)
 • Ráda bych Vám a celému personálu zámku velmi poděkovala za krásný a nezapomenutelný svatební den. Všichni jsme byli zámkem a přístupem personálu nadšení a naprosto spokojeni. Již celý koncept zámku a jeho přístup k péči o hosty je dle našeho názoru jedinečný, domácí kuchyně z místních zdrojů se setkala s velkým ohlasem všech svatebčanů a do dnešního dne je u nás častým tématem. Skvělá organizace svatebního dne a splnění i těch nejmenších požadavků jednoznačně předčilo naše představy a díky krásnému okolí a interiéru zámku máme ty nejkrásnější svatební fotografie.Ještě jednou děkujeme za vše.

  Zdraví

  Manžel Andrýskovi

 • Dobrý den,paní Kunášková chtěli bychom Vám a celému Vašemu týmu na zámku Hostačov ze srdce poděkovat. Organizace z Vaší strany neměla jedinou chybu a to i když byla po nás další svatba. Nepotkali jsme se a i tak jsme měli dostatek času na focení kde jsme chtěli. Na občerstvení stále slýcháme pouze a jenom chválu.

  Moc Vám ještě jednou děkujeme a těšíme se na brzké shledání třeba na nějaké výborné večeři u Vás!!!

  S pozdravem a přáním hezkého dne manželé Novotnovi

 • Ráda bych Vám poděkovala za úžasné zorganizování naší svatby. Všichni hosté byli opravdu nadšení nejen z prostředí a pohodové atmosféry zámku a okolí, ale také z Vaší kuchyně. Ať žije Olda!!!  (Hana a Thierry)
 • Ahoj Jana, ešte raz veľmi pekne ďakujeme za skvelý servis a organizáciu!  (Štefania a Alain)
 • Svatba na Vašem zámku byla nezapomenutelným zážitkem pro nás i naše hosty. Děkujeme!  (Jana a Petr)
 • Děkujeme za krásnou svatbu, vše bylo úplně perfektní a všichni nadšení. (Dana a Jaroslav Selerovi)
 • Dobrý den, paní Kunášková, ještě jednou Vám moc děkujeme za pomoc a vedení naší svatby. Byl to pro nás dva a i pro všechny svatebčany u Vás na zámku velký zážitek. Určitě se ještě někdy uvidíme. (Zuzka a Petr Wluka)
 • Dobrý den, po dlouhé době jsem se konečně dostala k tomu, abych Vám všem na zámku moc poděkovala za péči, přípravu i průběh svatby. Za nezapomenutelné chvíle prožité u Vás v Hostačově. (Anna a Tomáš)
 • Děkujeme za krásný víkend na Hostačově! Jak já, Yarden, tak i svatební hosté si všechno moc chválili a v Izraeli se o svatbě bude asi ještě chvíli povídat :) (Jana a Yarden)
 • Svatba se nám moc líbila, moc Vám děkujeme, jak jste dokázali všechno zařídit, vizážistku, kadeřnici, květiny, hostinu, dort, obřad, hudbu… Prostě všechno nezbytné, aby se naše svatba povedla (navíc v tak krátkém čase). Svatba se líbila nám i našim hostům, včetně těch nejmladších. Prosím vyřiďte panu majiteli zámku i všem, kteří se o nás v neděli i v pondělí starali, že jsme byli spokojeni a moc jim děkujeme. Jste úžasní, dokázali jste nám zařídit i sluníčko do našeho prvního novomanželského rána. (Ilona a Petr Včalovi)

Svatební rituály

.

Comments are closed.