Svatby na Chateau Hostačov

Hostačovský zámek je okouzlující lesní útočiště. Jste na venkově, daleko od hluku města a všude kolem vás vládne příroda. Nikdo vás nemůže vyrušit. Jste tu jen vy, vaše rodina a váš vysněný den!

Svatební den od ranních příprav až po večerní party strávíte na zámku, který vám je plně k dispozici. Věřte nám, že vám k smrti unavení hosté budou vděční, když je bude místo noční cesty domů čekat luxusní zámecká postel.

 

OBŘADY 

Úžasně symbolický obřad u nás můžete prožít na ostrůvku v parku, na ostrůvek se totiž přechází po lávce, která vašemu příchodu dodá skutečné kouzlo. Neméně nádherné jsou obřady v zámecké zahradě, odkud máte krásný výhled na Železné Hory. V Hostačově o svatbách velmi neprší, ale kdyby přeci jen, nachystáme váš svatební obřad v Hodovním sále, skutečně historické místnosti s malovaným stropem z 16. století. Všechny obřady na Chaetau Hostačov jsou doprovázeny živou hudbou, a to většinou harfou, je to neotřelý nástroj, který podtrhne výjimečnost vašeho „Ano“.

HOSTINA A VEČERNÍ PARTY 

Vaše slavnostní hostina může probíhat v krásném historickém sále v prvním patře, anebo v restauraci s přímým vstupem na nádvoří. Pokud vás láká spíše hostina pod širým nebem, je vám k dispozici nádvoří či zámecká zahrada s výhledem na Železné Hory. Pro večerní party je pak skvělým místem právě nádvoří a restaurace. Ale stejně jako celý svatební den, i večer se můžete bavit pod otevřeným nebem naší zahrady, kde vám bude k dispozici také zahradní altán s barem a občerstvením.

UBYTOVÁNÍ 

Maximální ubytovací kapacita Chateau Hostačov je cca 60 hostů v 17 pokojích. Některé pokoje jsou totiž tak prostorné, že v nich lze ubytovat až 6 osob. Cena přistýlky je 600 Kč včetně snídaně. Pokud byste měli hostů více nebo byste jim prostě chtěli jen dopřát luxus dvoulůžkového pokoje, rádi pro další hosty zajistíme ubytování v nedalekých hotelech včetně transferu.

 

Na svatební přípravy v Hostačově nejste sama
Nemusíte mít obavy, spolu to snadno zvládneme. Zorganizovala jsem desítky svateb, takže si ušetříte čas s hledáním a naháněním dodavatelů. Vše připravím včas a poradím vám i na co nezapomenout.

Těším se na vás!

Jana Kunášková: jana@chateau-hostacov.cz, tel.: 732 622 598.

Svatební rituály

.

Comments are closed.